Responzivní vzhled

Pryč jsou časy, kdy stačilo web odladit pro jedno či dvě rozlišení.
Dnes čím dál více náštěvníků příchází z mobilního zařízení a je potřeba na to web připravit.


responzivita1

Nejen pro návštěníky

Google si potrpí na responzivní design a při vyhledávání z mobilního zařízení upřednostňuje ve výsledcích ty weby, které si s tablety a smartphony rozumí. Proto jde dosáhnout kvalitní SEO optimalizace pouze s responzivním webem.

Podle společnosti NetMonitor, si v roce 2017 zobrazilo webové stránky na svém chytrém zařízení 56% procent čechů starších 10 let. Z toho vyplívá, že mít web připravený pro všechna zařízení je nesmírně důležité, pokud chcete úspět u vašich návštěvníku.


Nové sedí lépe

Přebíjet nekvalitní a starý obsah responzivním designem se stalo v poslední době poměrně častým nešvarem. Tomu se ale snažíme vyhnout a klademe velký důraz na obsahovou část, na návrh webdesignu určený od samého začátku pro všechna zařízení.

Při vší té péči o malá zařízení je ale důležité nezapomenout také na ty velké. Ty dostávají obrovské rozlišení nebo se nám roztahují do šířky. Web, který na to není připraven, může být špatně čitelný kvůli nedostatečné velikosti písma nebo jen bude vypadat nevzhledně kvůli nevyužitému potenciálu širokého okna.

responzivita2

Napište nám

Napište nám, v čem podnikáte a co potřebujete.
Obratem zašleme cenovou nabídkou na vytvoření vašeho nového webu.
Zajímá vás něco jiného? Napište a zeptejte se.


Kontakt

Tomáš Kobylák - K-WEBS
IČO: 04785762